29.08.2015 rok. Kupiłam Fiszkę. Niedługo będzie zdjęcie. Dziś nudno było na MSP i pomyślałam, że zrobię looka do dawnego (no skończył się, więc jest dawny) konkursu o nazwie : Dream Jobs
Look dla Vipów :
W koszyku :
Paleta kolorów :
Czarny Kwadracik = biały
Czerwony Kwadracik = zielony
Niebieski Kwadracik = blond
Ok przepraszam że tak krótka lecz teraz zaczęła się szkoła. Ja obecnie idę do 6 klasy. I bym chciała pójść do lepszego gimnazjum. Ok to tyle na dziś. Spróbuje częściej pisać posty. Ok paa




