piosenki

sobota, 29 sierpnia 2015

#1 Logo ?

Haii.


Dziś pokaże Wam loga jakie ja zrobiłam. Oto one :

Dla sylwia6682


Podoba się ? Czy mam robić następne ?

Dla Wiki Barbi


Sory że taki robiłam  na szybko.

Dla Julci


To było pierwsze dla Julcii


Tańcz !


To mi się najbardziej podoba.

Które Wam się najbardziej podoba ?
Wiki jak chcesz mogę tobie zrobić jeszcze klika.
Sylwia6682 też mogę zrobić jak się nie podoba.
A może ty chcesz takie logo? Napisz tu w komie lub na priv na MSP lecz muszę Cię mieć w znajomych. Mogę przyjmować bo mam Vipa.
To na tyle. Paaa. Przepraszam że taki krótki post.



1 komentarz: