Dziś pokaże Wam loga jakie ja zrobiłam. Oto one :
Dla sylwia6682
Podoba się ? Czy mam robić następne ?
Dla Wiki Barbi
Dla Julci
To było pierwsze dla Julcii
Tańcz !
To mi się najbardziej podoba.
Które Wam się najbardziej podoba ?
Wiki jak chcesz mogę tobie zrobić jeszcze klika.
Sylwia6682 też mogę zrobić jak się nie podoba.
A może ty chcesz takie logo? Napisz tu w komie lub na priv na MSP lecz muszę Cię mieć w znajomych. Mogę przyjmować bo mam Vipa.
To na tyle. Paaa. Przepraszam że taki krótki post.






Jakie Pikne <3 Oczywiście moje -3-
OdpowiedzUsuń