piosenki

czwartek, 27 sierpnia 2015

Look #1 Szkoła ;/

Haii. Dziś pokaże wam look jaki ja zrobiłam. Ten look można u mnie go kupić :) U mnie możesz wszystkie looki kupować. Z tego powadu że niedługo jest szkoła to zrobiłam taki mundurek szkolny. Jest on dla Vip.  W następnym poście  zrobię mundurek szkolny nie dla Vipów. Ok a więc to tak wygląda :

No to taki mundurek szkolny. Ja go kupiłam dawno temu.
Zawartość koszyka :


Kolory :


ok a teraz gdzie są te kolory :


Czarny kwadrat = biały
Czerwony kwadrat = ten niebieski 
Niebieski kwadrat = blond na włosach

No to teraz sesja zdjęciowa : 


Ok ta ja kończę *-* Bayy ;* Pozdraiwam
Oto nowe logo ;3 Mi się podoba ;) A Wam ? Napisz w komie ;') KOM = MOTYWACJA#



2 komentarze:

  1. Ładny look. ;33 Dam Ci radę - pisz dłuższe posty, a będą ciekawsze. c; To nie hejt, tylko rada. ^^ Ładny wygląd bloga *-*

    ~Selenaxs5
    #Sel
    /Pethopfil

    OdpowiedzUsuń