Haii. Dziś pokaże wam look jaki ja zrobiłam. Ten look można u mnie go kupić :) U mnie możesz wszystkie looki kupować. Z tego powadu że niedługo jest szkoła to zrobiłam taki mundurek szkolny. Jest on dla Vip. W następnym poście zrobię mundurek szkolny nie dla Vipów. Ok a więc to tak wygląda :

No to taki mundurek szkolny. Ja go kupiłam dawno temu.
Zawartość koszyka :
Kolory :
ok a teraz gdzie są te kolory :
Czarny kwadrat = biały
Czerwony kwadrat = ten niebieski
Niebieski kwadrat = blond na włosach
No to teraz sesja zdjęciowa :
Ok ta ja kończę *-* Bayy ;* Pozdraiwam
Oto nowe logo ;3 Mi się podoba ;) A Wam ? Napisz w komie ;') KOM = MOTYWACJA#
Ładny look. ;33 Dam Ci radę - pisz dłuższe posty, a będą ciekawsze. c; To nie hejt, tylko rada. ^^ Ładny wygląd bloga *-*
OdpowiedzUsuń~Selenaxs5
#Sel
/Pethopfil
Dzięki za rade *-*
Usuń