piosenki

środa, 26 sierpnia 2015

No taka jestem.

Haii. Z tej strony Zuza. Pisze tego bloga. I tu kilka o mnie informacji.

Na MSP :   renesme6   .Mam na imię Zuzia choć wole jak na mnie mówi się Zuza, Zura, Parasolka, Mei, Ren, Żona (wyjątkowo dla Julci ♥) Mam 12 lateq. Ide teraz do 6 kl. Jestem z rocznika 03. Urodzinki 27 kwietnia. Jestem niska (niestety) mam zaledwie 1,50 m. #Najniższa_w_klasie.
Mam 2 zwierzątka. Pieska Fione i świnkę morską Belle ;*
Mam brata.
Kocham :
~Żelqqi
~Czekolade
~Słodycze
~Wafelqi
~Poduszki (zbieram je w rl)
~Kubki 
~Kakao
~Mleko
~Rapy 
 ~Żółty
~Szary
~Czarny
~Biegać 

Oto ja na MSP przypomnienie login : renesme6


Oto na szybko logo :


Zrobię nowe przy następnym poście.

3 komentarze:

  1. Twój pierwszy post był ciekawy i... Ja nie wiem co się pisze w komentarzach na blogu xD.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe informacje. Widzę, że jesteś początkująca. Pamiętam, gdyż też byłam, lecz teraz mam wprawę. Dla Ciebie moja rada:
    W postach nie pisz skrótów. Zamiast "tg", napisz "tego". Emotek też nie powinno się wstawiać, lecz około 3 nie zaszkodzi. Pamiętaj też o stylistyce zdań, ortografii (nie zauważyłam u Ciebie błędów, ale pamiętaj o tym) oraz interpunkcji. Wtedy post będzie się przyjemniej czytało. Oczywiście, nie bierz tego, jako hejt. Po prostu próbuję Ci pomóc. c;

    ~Selenaxs5
    #Sel
    /Pethopfil

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za rady *-* Poprawię się obiecuje ;> Już zmieniam ;)

      Usuń