Na MSP : renesme6 .Mam na imię Zuzia choć wole jak na mnie mówi się Zuza, Zura, Parasolka, Mei, Ren, Żona (wyjątkowo dla Julci ♥) Mam 12 lateq. Ide teraz do 6 kl. Jestem z rocznika 03. Urodzinki 27 kwietnia. Jestem niska (niestety) mam zaledwie 1,50 m. #Najniższa_w_klasie.
Mam 2 zwierzątka. Pieska Fione i świnkę morską Belle ;*
Mam brata.
Kocham :
~Żelqqi
~Czekolade
~Słodycze
~Wafelqi
~Poduszki (zbieram je w rl)
~Kubki
~Kakao
~Mleko
~Rapy
~Żółty
~Szary
~Czarny
~Biegać
~Biegać
Oto ja na MSP przypomnienie login : renesme6
Oto na szybko logo :
Zrobię nowe przy następnym poście.


Twój pierwszy post był ciekawy i... Ja nie wiem co się pisze w komentarzach na blogu xD.
OdpowiedzUsuńCiekawe informacje. Widzę, że jesteś początkująca. Pamiętam, gdyż też byłam, lecz teraz mam wprawę. Dla Ciebie moja rada:
OdpowiedzUsuńW postach nie pisz skrótów. Zamiast "tg", napisz "tego". Emotek też nie powinno się wstawiać, lecz około 3 nie zaszkodzi. Pamiętaj też o stylistyce zdań, ortografii (nie zauważyłam u Ciebie błędów, ale pamiętaj o tym) oraz interpunkcji. Wtedy post będzie się przyjemniej czytało. Oczywiście, nie bierz tego, jako hejt. Po prostu próbuję Ci pomóc. c;
~Selenaxs5
#Sel
/Pethopfil
Dziękuję za rady *-* Poprawię się obiecuje ;> Już zmieniam ;)
Usuń