piosenki

piątek, 28 sierpnia 2015

Look #2 Szkoła ;/

Haii.

Dziś jak obiecałam będzie look szkolny nie dla vip. Ja tego nie mam lecz na końcu posta będzie gdzie to jest i na jakiej stronie i nie będzie sesji zdjęciowej.
To jest moja propozycja by dobrze zacząć szkolny rok na MSP. Look wygląda tak :

look prezentuje się tak. Kosztuje 3075 sc i ma w sobie 6 rzeczy. Mi się podoba jest taki słodki. 
Zawartość koszyka :


 2 część koszyka :


Kolorki :


a teraz gdzie są te kolory :


Fioletowy kwadrat = biały
Czarny kwadrat = fioletowy
Niebieski kwadrat = blond włosy

A teraz w innych kolorach :

I wersja :


II wersja :


III wersja :


A teraz paleta kolorów jak byście chcieli mieć jedną z tych wersji


Czerwone Kwadraty = I wersja
Żółty Kwadraty = II wersja
Niebieskie Kwadraty = III wersja

Z tych "podrób" najbardziej podoba mi się II. A Wam która najbardziej się podoba "podróba" ? Może jest ona najładniejsza i powinna być oficjalna ? KOM=MOTYWACJA.

Gdzie znajdują się te rzeczy ?

Włosy :
Włosy->Długie włosy->1 strona

Koszula z marynarką :
Topy oraz bluzki->Koszule->2 strona

Spódnica :
Spódnice, sukienki albo spodnie->Wszystkie doły->2 strona

Buty :
Obuwie->Czółenka->1 strona

Kokarda na głowie :
Akcesoria->Nakrycia głowy->1 strona

Krawat :
Akcesoria->Szaliki & Torebki->4 strona

Dziękuję za uwagę i paa


4 komentarze:

  1. Najlepszy jest orginał *-* Druga wersja też nie jest taka zła. xd Z postami idzie Ci coraz lepiej, tylko rażą mnie powtórzenia :3 #ZuzaPerfektBloger xDD

    ~Selenaxs5
    #Sel
    /Pethopfil

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki *-* W następnym poście spróbuje żeby nie było ich ;)

      Usuń
  2. Mi się podoba Trzecia wersja :3 Możesz mi kupić xD
    Tylko mi osobiście nie podobają się Włosy do tego stroju -3-

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A wiesz że te kolory były z myślą o tobie Barbi moja ;*

      Usuń