Dziś jak obiecałam będzie look szkolny nie dla vip. Ja tego nie mam lecz na końcu posta będzie gdzie to jest i na jakiej stronie i nie będzie sesji zdjęciowej.
To jest moja propozycja by dobrze zacząć szkolny rok na MSP. Look wygląda tak :
Zawartość koszyka :
2 część koszyka :
a teraz gdzie są te kolory :
Fioletowy kwadrat = biały
Czarny kwadrat = fioletowy
Niebieski kwadrat = blond włosy
A teraz w innych kolorach :
I wersja :
II wersja :
III wersja :
A teraz paleta kolorów jak byście chcieli mieć jedną z tych wersji
Czerwone Kwadraty = I wersja
Żółty Kwadraty = II wersja
Niebieskie Kwadraty = III wersja
Z tych "podrób" najbardziej podoba mi się II. A Wam która najbardziej się podoba "podróba" ? Może jest ona najładniejsza i powinna być oficjalna ? KOM=MOTYWACJA.
Gdzie znajdują się te rzeczy ?
Włosy :
Włosy->Długie włosy->1 strona
Koszula z marynarką :
Topy oraz bluzki->Koszule->2 strona
Spódnica :
Spódnice, sukienki albo spodnie->Wszystkie doły->2 strona
Buty :
Obuwie->Czółenka->1 strona
Kokarda na głowie :
Akcesoria->Nakrycia głowy->1 strona
Krawat :
Akcesoria->Szaliki & Torebki->4 strona
Dziękuję za uwagę i paa










Najlepszy jest orginał *-* Druga wersja też nie jest taka zła. xd Z postami idzie Ci coraz lepiej, tylko rażą mnie powtórzenia :3 #ZuzaPerfektBloger xDD
OdpowiedzUsuń~Selenaxs5
#Sel
/Pethopfil
Dzięki *-* W następnym poście spróbuje żeby nie było ich ;)
UsuńMi się podoba Trzecia wersja :3 Możesz mi kupić xD
OdpowiedzUsuńTylko mi osobiście nie podobają się Włosy do tego stroju -3-
A wiesz że te kolory były z myślą o tobie Barbi moja ;*
Usuń